Image
Image
Ambians Tekstil Logo

Tecrübesi ve bilgi birikimi ile sürekli kendini yenileyerek, sadece kalite ve memnuniyet için çalışmaktayız.

2002 yılında beri her zaman ön planda tuttuğu müşteri memnuniyeti anlayışıyla ilerleyen isbay tekstil, bu sayede kendisine duyulan güveni daha da büyüterek ambians markası adı altında sektörüe değer katan ürün ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

ambians tasarım ve ar-ge birimleri, günün modasına uygun renk ve desenlerden oluşan zengin koleksiyonlar tasarlar. İleri teknoloji ve sistemlerle donatılan ambians üretim tesisi, nitelikli kadrosu ile tasarımlarını yüksek kaliteli ürülere dönüştürür.

Bugün 10,000 mt/2 üzerin inşaa ettiği yeni üretim tesisiyle kapasitesini 2,000,000 m/yıla çıkaran İsbay Tekstil ambians markası ile Avrupa,Ortadogu Rusya ve ABD olmak üzere 40 farklı ülkeye ihracat yaparak uluslararası pazarlarda tercih edilen saygın bir firma özelliği taşımaktadır.

ambians; tüm çalışanları, tedarikçileri, iş ortakları ile büyük ve mutlu bir aile olmayı başarmanın haklı gururunu yaşıyor.

Image
Image

Türkiye'den Dünyaya

Bugün 10,000 m² üzerine inşaa ettiği üretim tesisiyle kapasitesini 2,000,000 m/yıl'a çıkaran İsbay Tekstil ambians markası ile Avrupa, Ortadogu, Rusya ve ABD olmak üzere 40 farklı ülkeye ihracat yaparak uluslararası pazarda tercih edilen saygın bir firma özelliği taşımaktadır.

İsbay Tekstil & ambians